Kovo 23-24d. Kentšyne, Lenkijoje vyko "PolTour" taurės etapas bei Lenkijos karambolio čempionatas. Primename, kad pernai Pijus Labutis triumfavo tiek karambolio, tiek pulo varžybose. Šiemet pulo turnyre susirinko 106 žaidėjai, karambolio turnyre - 17.

Paragauti “Flaki” šiemet važiavo Vladimiras Liaskovskis ir čempiono vardą gynęs P. Labutis. Pulo turnyro pirmas etapas buvo vykdomas “Round Robin” sistema, kai grupėse (4-5 žaidėjai) žaidžia visi su visais, o du geriausia patenka į kitą etapą. Pijus pirmame etape be didelio pasipriešinimo įveikė visus savo grupės žaidėjus. Vladimirui burtai lėmė stiprius varžovus grupėje - nepavyko patekti į kitą etapą.

Antrame etape Pijus lengvai susitvarkė su pirmais dviem varžovais, tačiau susitikime dėl pusfinalio jo laukė, šiuo metu, pajėgiausia Lenkijos žaidėja Olivia Chuprynska. Lenkijos moterų rinktinės narės privalo dalyvauti dalyvauti PolTour taurės varžybose, joms tai yra dalis pasiruošimo prieš Europos čempionatą. Pijus pradėjo susitikimą užtikrintai, bet keli nepataikyti rutuliai ir blogi atsižaidimai suteikė vilčių Olivijai, kuri demonstravo tikrai labai aukšto lygio žaidimą. Tik kontrolinėje partijoje jai teko pripažinti Pijaus pranašumą. Deja, kai praėjusių metų rezultatas jau atrodė ranka pasiekiamas, Pijus tiesiog fiziškai pavargo nuo susitikimų kiekio (4 karambolio, 3 pulo) ir nebegalėjo pasipriešint Lenkijos žaidėjui Sebastian Batkowski pusfinalyje

Karambolio čempionate, Pijus jau pirmame susitikime įveikė vieną iš turnyro favoritų laikytą vietinį žaidėją, pasiųsdamas aiškią žinutę varžovams: “Man užtenka pažiūrėt Youtube kaip reikia žaisti Karambolį” (Lietuvoje vis dar nėra karambolio stalo, taigi Pijus žaidė šį žaidimą paskutinį kartą prieš metus). Atrodė, kad visi šia žinutę ir išgirdo, tik ne naujasis Lenkijos čempionas Tomash Kaplan, kuris finale nugalėjo Pijų rezultatu 15:10.