Balandžio 13 dieną Kaune, "Arena Billiards" klube įvyko ketvirtasis FASSBRAUSE Biliardo akademijos vaikų turnyro etapas. Dalyvavo net 20 vaikų!

FASSBRAUSE akademijos vaikų turnyrų serija prasidėjo vos prieš kelis mėnesius ir jau dabar galime džiaugtis sparčiai augančių jaunųjų žaidėjų skaičiumi. Turnyras vyko rato sistema (Round - Robin). Iš keturių grupių kvalifikavosi po du stipriausius žaidėjus. Ketvirtfinalyje Gaižauskas Mantas kontrolinėje partijoje (3 - 2) įveikė Stanislauską Domantą, taip pat kontrolinėje partijoje Lukašik Nika (3 - 2) nugalėjo Mikelevičių Vytautą. Jaunasis Tadaravičius Ąžuolas parodė pranašumą ir rezultatu 3 - 0 įveikė Pargaliauską Gintarą, o Silantjevas Jokubas rezultatu 3 - 1 nugalėjo Kuiziną Dovydą. Pirmajame pusfinalyje M. Gaižauskas 3 - 0 laimėjo prieš N. Lukašik, na o J. SIlantjevas tik kontrolinėje partijoje (3 - 2) parodė pranašumą prieš Ą. Tadaravičių. Finalinėje kovoje susitiko M. Gaižauskas prieš J. Silantjevą. Rezultatu 3 - 1 nugalėtojo vardą iškovojo panevėžietis Jokūbas Silantjevas. Būtina paminėti, kad J. Silantjevas jau žaidžia vyrų grupėje, kur net ir daugybės metų patirties turintys sportininkai ne visada jam pasipriešina.

Linkime sėkmės visiems jauniesiems sportininkams ir lauksime visų gegužės 11 dieną penktajame FASSBRAUSE akademijos vaikų turnyro etape.