Biliardo pradžiamokslis

Apie biliardą literatūros galima rasti beveik visomis pasaulio kalbomis, tačiau iki šiol lietuvių kalba apie šį įdomų sportą literatūros išleista nebuvo. 2010 metais įsikūrus Lietuvos pulo federacijai ir pradėjus ieškoti galimybių išpopuliarinti pulą tarp mokyklinio amžiaus vaikų, buvo pradėtas įgyvendinti projektas Lietuvos pulo federacijos plėtra organizuojant moksleivių užklasinę veiklą ir užimtumą per pulo sportą“, dėl kurio ir gimė šis leidinys.

Labai džiaugiuosi galėdamas jums pristatyti pirmą leidinį apie biliardą mūsų gimtąja lietuvių kalba. Rašydamas šią knygą, rėmiausi savo asmenine pulo žaidėjo ir trenerio patirtimi, kurią sukaupiau per septyniolika metų, stebėdamas aukšto lygio trenerių darbą, geriausius pasaulio pulo žaidėjus ir, be abejo, treniruodamas kitus.

Ši knyga bus vienodai įdomi tiek pradedančiajam pulo žaidėjui, tiek jo treneriui. Joje rasite teorinių žinių apie biliardo techniką, įvairaus sudėtingumo pratimų, naudingos informacijos apie treniruočių proceso planavimą ir žaidimus, kurie paįvairins treniruotes.

Tomas Brikmanis

FailaiDydis
Biliardo pradziamokslis internetui small.pdf4.8 MB