Pijus Labutis dar kartą įrodė, kad yra geriausias pulo žaidėjas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Po laimėto ketvirto Mezz Cues Baltijos pulo lygos etapo Minske, Pijus su 92 reitingo taškais užėmė pirmąją vietą, o jo finalinio susitikimo varžovas suomis Tuomas Riipinen su 77 reitingo taškais liko antras. Iki šiol dar nei vienam sportininkui nebuvo pavykę laimėti Baltijos šalių lygos reitingo su tokiu taškų pranašumu. 

Skaityti daugiau

Šiais metais čempionatas vadinsis naujo generalinio rėmėjo vardu. “Volfas Engelman Lietuvos pulo čempionatas” – šis netrumpas žodžių derinys puikiai tinka tikram pulo maratonui, nes vyrų, moterų, veteranų ir sportininkų ratukuose grupėse bus varžomasi keletoje pulo disciplinų, o visas renginys truks net keturias dienas.

Skaityti daugiau

Puikią sportinę formą šiuo metu demonstruojantis Pijus Labutis laimėjo trečiajį Mezz Cues Baltijos pulo lygos etapą Rygoje. Vos 28 minutes trukusiame finale Pijus įveikė jaunąją estijos žvaigždę Mark Magi rezultatu 8:2. Pusfinalyje gi Pijui teko daug rimčiau pakovoti prieš daugiakartinį BPL etapų laimėtoją Denis Grabe. Po itin atkaklios kovos Pijus iškovojo pergalę rezultatu 8:6, atvėrusią jam kelią į finalą.

Moterų ir veteranų grupėje triumfavo baltarusė Margarita Fefilova, finale įveikusį Latvijos atstovą Aleksandrs Kucmins rezultatu 7:3.

Skaityti daugiau

Rugpjūčio 23–26 dienomis Olandijoje, Leende mieste, pirmą kartą vyko Europos jaunimo iki 23 metų (U23) pulo čempionatas, kuriame daugkartiniam Lietuvos čempionui Pijui Labučiui pavyko iškovoti sidabro medalį.

Skaityti daugiau

Savaitgalį, gegužės 27-28 dienomis, vykęs antrasis šių metų Baltijos pulo lygos etapas tapo rekordiniu įvykiu ne tik Lietuvos, bet ir visų Baltijos šalių pulo pasaulyje – jis tapo didžiausiu iki šiol šiose šalyse vykusiu pulo turnyru: į jį susirinko net 115 sportininkų iš dešimties skirtingų valstybių. Simboliška, jog šiemet tokį mastą pasiekusios varžybos vyksta tame pačiame Kauno Entry klube, kur ir prasidėjo prieš šešerius metus.

Skaityti daugiau

Prieš prasidedant vasaros ilgajai pertraukai, gegužės 20-ąją įvyko penktasis „Estrella Cup 2017“ etapas. Pulo varžybų į puikų orą neiškeitė tik patys ištikimiausieji. Kvalifikaciniuose etapuose šiek tiek netikėtai nei Evaldas Juknevičius, nei Vilius Varanka nesugebėjo prasibrauti ne tik kad iki prizinių vietų, tačiau net ir iki top-8.

Skaityti daugiau