2010 m. kovo 6-7 dienomis, biliardo klube „Entry“(Kaunas), įvyko vyrų ir moterų Lietuvos pool 14+1 čempionatas. Varžybose dalyvavo 61 vyrai ir 10 moterų. Pirmąją turnyro dieną buvo kovojama kol liko 16 stipriausių žaidėjų vyrų ir 4 moterys. Vyrai žaidė iki 60 tšk., moterys iki 40 tšk. Sekmadienį (7 d.) vyko čempionato finalinės kovos, kur vyrai kovojo iki 75 tšk., o moterys iki 55 tšk. Moterų tarpe pusfinalyje susitiko Alberta Šimkevičiūtė su Simona Milašauskaite. Atkaklioje kovoje Alberta įveikė varžovę 55:50.

Kitame pusfinalyje Agnė Jarušauskaitė laimėjo be kovos, nes jos varžovė Eglė Daunoraitė neatvyko antrąją dieną. Finale Agnė įveikė Albertą rezultatu 55:28 ir tapo Lietuvos čempione. Vasario mėnesį vykusiame Lietuvos pool-8 čempionate, Agnė taip pat buvo nugalėtoja. Vyrų ketvirtfinalio rezultatai: Šiaudkulis Marius 75:58 Zumaras Vilardas , Afanasjev Konstantin 75:49 Nerijus Paškevičius, Berulis Mantas 24:75 Mickus Geistys, Juknevičius Evaldas 75:49 Paškevičius Mindaugas. Pusfinaliuose susitiko Lietuvos reitingo lyderis, šiaulietis Marius Šiaudkulis ir šešiolikmetis klaipėdietis Konstantin Afanasjev. Konstantin laimėjo rezultatu 75:66. Kitame pusfinalyje Geistys Mickus įveikė Evaldą Juknevičių rezultatu 75:67. Finale jaunajam Konstantinui nepavyko sukurti sensacijos ir pirmą kartą tapti Lietuvos čempionu. Juo tapo Lietuvos biliardo federacijos prezidentas Geistys Mickus, įveikęs varžovą 75:42. Po šių varžybų įvyko pakitimų vyrų reitinge. Į ketvirtą vietą pakilo Mantas Berulis – 865 tšk. Konstantin Afanasjev pakilo į penktą – 850 tšk. Lyderių trejetukas nepakito, pirmas išliko Marius Šiaudkulis – 1300 tšk. Antroje vietoje Leonas Mončiunskas – 1110 tšk., trečioje – Žilvinas Cemnolonskis su 975 tšk. Moterų penketuke lydere išliko Alberta Šimkevičiūtė – 740 tšk. Į antrąją vietą pakilo Agnė Jarušauskaitė su 600 tšk. aplenkusi Simoną Milišauskaitę – 580 tšk. Ketvirta Eglė Daunoraitė – 500 tšk., penkta Jovita Juotpalytė – 370 tšk.