Antrajame „Mezz Cues Baltijos Pulo Lygos 2024“ etape, nuostabiame „Black Ball“ biliardo klube Klaipėdoje, prie pulo stalų stojo virš 90 dalyvių iš Suomijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos bei Lietuvos. Savaitgalis buvo kupinas įdomių susitikimų, kurie vyko atvirajame, moterų ir vyresnių nei 45 metai divizionuose, taip pat apšilimo turnyrai - MINI ir PRO. Atvirą divizioną laimėjo Gert Maimre (EST), moterų – Anna Grintšuk (EST), o vyresniųjų – Joonas Saloheimo (FIN). Jaudinantį Pro renginį laimėjo Mark Mägi (EST), o mini turnyre triumfavo – Ažuolas Tadaravičius (LTU).

441073448 831442322350969 5172984497150364805 n

Atvirajame divizione aukštą trečią vieta iškovojo Paneviežėtis - Jokūbas Slantjevas. Jokūbas savo pusfinalyje pralaimėjo turnyro nugalėtojui Gert Maimre iš Estijos.

Moterų grupėje sidabro medaliu pasidabino Agnė Jarušauskaitė, finale nusileidusi daugkartinei Baltijos pulo lygos nugalėtojai, Anna Grintsuk iš Estijos.

Vyresnių nei 45 metai grupėje, Žilvinas Cemnolonskis pusfinalyje turėjo pripažinti pranašumą Suomijos sportininko Joonas Saloheimo, kuris ir laimėjo šį turnyrą. Žilvinas liko trečioje pozicijoje.

Penktadienį iš vakaro vykstantis MINI turnyras prieš savaitgalio varžybas visuomet sutraukia nemenką dalyvių skaičių. Šį kartą buvo net 39 dalyviai. Lietuvaitis Ąžuolas Tadaravičius (vos 12 metų jaunuolis) nepaliko šansų savo varžovams ir iškovojo svarbią pergalę savo karjeroje.