Praūžė keturias dienas trukęs „Volfas Engelman Nealkoholinis“ Lietuvos pulo čempionatas 2019.

Spalio 24 – 27 dienomis Kauno Akropolyje vykęs čempionatas buvo kupinas įvairių emocijų bei įdomių susitikimų.

Ketvirtadienį nuo ankstyvo ryto sportininkai rinkosi naujai įrengtoje Akropolio erdvėje, kur jų laukė 10 profesionalių Rasson pulo stalų bei atmosfera nuteikianti kovoti vardan čempionų titulų. Per visą savaitgalį buvo išdalinta dvylika nagingo kalvio rankų nukaltų taurių ir dvylika medalių komplektų. Čempionato dalyviai varžėsi penkiose grupėse: vaikų (U-17), moterų, žmonių ratukuose, vyrų bei veteranų.

Bendroje įskaitoje Lietuvos čempionais tapo:

Vaikų (U-17) grupėje – Jokūbas Silantjevas

Moterų grupėje – Simona Milišauskaitė

Žmonių ratukuose grupėje – Ramūnas Radzevičius

Vyrų grupėje – Pijus Labutis

Veteranų grupėje – Žilvinas Varnelis

Pulas-14.1 disciplinos vyrų grupėje čempiono titulą iškovojo Pijus Labutis. Vicečempionu tapo Mantas Nedzvieckas. Trečioje vietoje liko Kasparas Budnikas bei Marius Ganusauskas.

Pulas-10 disciplinoje vyrų grupėje čempiono titulą iškovojo Kęstutis Žadeikis. Vicečempionu tapo Paulius Giedraitis. Trečioje vietoje liko Pijus Labutis bei Saulius Vaitukaitis.

Pulas-10 disciplinoje veteranų grupėje čempiono titulą iškovojo Gintaras Sulžickas. Vicečempionu tapo Žilvinas Varnelis. Trečioje vietoje liko Darius Parnarauskas bei Gintautas Danilevičius.

Pulas-8 disciplinoje moterų grupėje čempionės titulą iškovojo Simona Milišauskaitė. Vicečempione tapo Evelina Jurelevičiūtė. Trečioje vietoje liko Vaida Girdžiuvienė bei Agnė Jarušauskaitė.

Pulas-8 disciplinoje vaikų (U-17) grupėje čempiono titulą iškovojo Jokūbas Silantjevas. Vicečempionu tapo Ąžuolas Tadaravičius. Trečioje vietoje liko Dovydas Kuizinas bei Rokas Gideikis.

Pulas-8 disciplinoje žmonių ratukuose grupėje čempiono titulą iškovojo Ramūnas Radzevičius. Vicečempionu tapo Modestas Žvilauskas. Trečioje vietoje liko Gintas Jonauskas bei Maksim Suchanov.

Pulas-8 disciplinoje vyrų grupėje čempiono titulą iškovojo Pijus Labutis. Vicečempionu tapo Kasparas Budnikas. Trečioje vietoje liko Mantas Nedzvieckas bei Saulius Vaitukaitis.

Pulas-8 disciplinoje veteranų grupėje čempiono titulą iškovojo Darius Parnarauskas. Vicečempionu tapo Mindaugas Gerulaitis. Trečioje vietoje liko Žilvinas Varnelis bei Evaldas Sutkus.

Pulas-9 disciplinoje moterų grupėje čempionės titulą iškovojo Agnė Jarušauskaitė. Vicečempione tapo Simona Milišauskaitė. Trečioje vietoje liko Evelina Jurelevičiūtė bei Neringa Rimšelienė.

Pulas-9 disciplinoje žmonių ratukuose grupėje čempiono titulą iškovojo Ramūnas Radzevičius. Vicečempionu tapo Modestas Žvilauskas. Trečioje vietoje liko Rolandas Baranauskas bei Vytautas Kievišas.

Pulas-9 disciplinoje vyrų grupėje čempiono titulą iškovojo Pijus Labutis. Vicečempionu tapo  Kęstutis Žadeikis. Trečioje vietoje liko Kasparas Budnikas bei Paulius Tamkevičius.

Pulas-9 disciplinoje veteranų grupėje čempiono titulą iškovojo Žilvinas Varnelis. Vicečempionu tapo Gintautas Danilevičius. Trečioje vietoje liko Gintaras Sulžickas bei Darius Parnarauskas.

Sveikiname visus prizininkus bei visus sportininkus. Dėkojam visiems prisidėjusiems prie organizavimo bei rėmėjams, be kurių šis čempionatas nebūtų įvykęs.

Kelios akimirkos iš praėjusio Lietuvos pulo čempionato. Visas nuotraukas rasite mūsų Facebook paskyroje.