Spausdinti
Peržiūros: 3033

Trevize, Italijoje, vykstančiame Europos pulo čempionate geriausias Lietuvos pulo žaidėjas Pijus Labutis tik per plauką nepateko į disciplinos „Pulas 10“ pusfinalį.

Po itin atkaklios kovos jis turėjo pripažinti vokiečio, dukart pasaulio čempiono, Thorstento Hohmano pranašumą 6:8.

„Ketvirtfinalio susitikime turėjau daug šansų, tačiau jų neišnaudojau. Labai gaila, kad nepavyko iškovoti medalio, bet reikia judėti toliau,“ – savo „Facebook“ paskyroje po susitikimo pakomentavo Pijus Labutis.

Disciplinoje „Pulas 10“ Pijus pirmame rate 3:8 pralaimėjo kipriečiui Lefteriui Georgiou, antrame rate 8:1 nugalėjo ukrainietį Arturą Mytko, trečiame rate 8:7 nugalėjo italą Ricardo Sini, ketvirtame rate 8:3 nugalėjo albaną Edlirą Kurthysa, šešiolikfinalyje 8:1 nugalėjo serbą Zoraną Svilar ir aštunfinalyje 8:6 nugalėjo ispaną Iker-Andoni Echeverria. Iš viso disciplinoje „Pulas 10“ startavo 101 sportininkas.

Anksčiau vykusioje disciplinoje „Pulas 14“ Pijus Labutis iškovojo aukštą – 17 vietą. Šiandien Lietuvos sportininkas startuos disciplinoje „Pulas 8“ U23 amžiaus grupėje.

Europos čempionato eiga, rezultatus ir nuotraukas galima rasti čia.