Olandijoje vykstančio Europos pulo čempionato pulo-14 disciplinoje 20-metis Pijus Labutis užėmė penktąją vietą.

Lietuvos sportininkas pirmajame rate 100:39 nugalėjo ispaną Ikerą-Andonį Echeverrią, antrajame 100:12 sutriuškino šveicarą Borą Anarą, trečiajame 100:54 įveikė rusą Sergejų Luckerį, ketvirtajame 100:8 nepasigailėjo liuksemburgiečio Marco Glatzo, o aštuntfinalyje 100:12 įrodė pranašumą prieš suomį Janį Siekkineną. Ketvirtfinalyje lietuvio žygį sustabdė pajėgus austras Albinas Ouschanas. Jis iškovojo pergalę 125:99. Iš visoje šioje kategorijoje varžėsi 94 žaidėjai.

Moterų grupėje pirmajame rate Simona Milišauskaitė turėjo pripažinti olandės Michos Beuriot pranašumą 75:33, o antrajame rate sportininkė nusileido italei Sarai Janini. Iš viso moterų grupėje startavo 55 sportininkės.

Lietuvos pulo rinktinė toliau pratęs kovas pulas-10 disciplinoje.