2017 metų vasario 23-26 dienomis, Italijoje, Trevizo mieste vyko pirmosios šių metų euroturo varžybos Dynamic Italian Open, kuriose dalyvavo keturi Lietuvos atstovai: Pijus Labutis, Marius Ganusauskas, Vladimiras Liaskovskis ir vienintelė moterų atstovė Simona Milišauskaitė.

Toliausiai šiose varžybose vyrų grupėje prasibrovė P. Labutis, kuris bendroje lentelėje liko 49-oje pozicijoje. Sėkmingai pradėjęs varžybas: laimėjęs pirmąį susitikimą prieš vokietį U. Kaizer (9:5), vėliau lentelėje nugalėtojų kvalifikacijos pusėje tik kontrolinėje partijoje 8:9 nusileido 5-ąją poziciją euroturo reitinge užimančiam lenkui M. Fortunskiui. 2016-aisiais P. Labutis su šiuo lenku žaidė du kartus, ir visus juos kontrolinėje partijoje Pijui pavykdavo išplėšti pergalę. Po šio pralaimėjimo, sportininkas pralaimėtojų kvalifikacijoje gana lengvai įveikė graiką K. Koukiadakis (9:5), tačiau tolimesnis priešininkas, pajėgus anglų sportininkas I. Majid, neleido Pijui bent jau pabandyti patekti tarp 32-ų stipriausiųjų.

M. Ganusauskas pirmąjį mačą pralaimėjo graikui D. Giallourakis (3:9), kuris vėliau iš varžybų iškrito tik ketvirtfinalyje. Pralaimėjusiųjų pusėje laimėjęs prieš kroatų sportininką M. Petrovic (9:3), vėliau Marius buvo priverstas pripažinti portugalo M. Silva pranašumą (3:9). V. Liaskovskiui šios varžybos taip pat nebuvo itin sėkmingos: sportininkui nepavyko nugalėti nei J. van Lierop (1:9), nei W. Zielinskio (2:9).

Vyrų grupės varžybų nugalėtoju tapo vokietis R. Souquet, nugalėjęs rusą R. Chinakhov (9:5). Trečiąsias vietas užėmė estas D. Grabe ir britas D. Peach.

Moterų grupėje besivaržiusi S. Milišauskaitė pradėjo varžybas pergale prieš italę M. Virlan (7:6), tačiau vėliau teko pripažinti ukrainietės K. Polovinchuk pranašumą rezultatu 4:7. Pralaimėtojų kvalifikacijoje dėl geriausiųjų 16-uko Simona tik kontrolinėje partijoje nusileido italei E. Pasquali (6:7) ir liko 17-oje pozicijoje.

Moterų grupės nugalėtoja tapo vokietė I. Kaplan, antrojoje vietoje liko J. Ouschan (7:4). Trečiosios liko vokietė V. Ivanovskaja ir lenkė K. Wesolovska.

Lietuvos pulo federacija dėkoja UAB "Bilijardai" už suteiktą nemokamą startą varžybose.